Pazartesi - Cuma08:00 - 17:30
Cumartesi08:00 - 14.00
Merkez OfisGEPOSB 3.Cd. 34.Sk. No:9 Gebze, Kocaeli
Bizi Takip Edebilirsiniz

TPC

1979 senesinde Dongjuk Co., Ltd olarak Güney Kore’de kurulmuştur.
1983 senesinde Industrial Bank of Korea tarafından verilen “Umut Vaad Eden Orta ve Küçük İşletme Ödülü”ne layık görülmüştür.
1993 senesinde ismini Tanhay Co., Ltd olarak değiştirmiştir.
1994 senesinde “Kurumsal Bağlı Teknoloji Araştırma Merkezi Lisansı” almıştır.
1996 senesinde ISO 9001/9002 sertifikası – Kore Kalite Vakfı (KSA-OA) ve “K” işareti sertifikası almıştır – Korea Academy of Industrial Technology.
1997 senesinde [CE] Mark sertifikası almıştır.
1999 senesinde Tanhay Pneumatic Engineering Co., Ltd. olan şirket adı “TPC Mechatronics Co., Ltd.” olarak değiştirilmiştir. Verimlilikte Grand Prix Ödülü (Bilgi Teknolojisi bölümü) – Ticaret, Sanayi ve Enerji Bakanlığı Ödülü’nü alarak verimlilik artırmada mükemmel bir şirket olarak kabul edilmiştir.
2002 senesinde Tanhay Chupungnyeong fabrikasının (F.R.L) temeli atılmıştır.
2003 senesinde Chupungnyeong fabrikasının (F.R.L) açılışı ve şirketin kuruluşunun 30. yıldönümü kutlamaları.
2007 senesinde TPC China kurulmuştur ve 2008’de fabrikası faaliyete geçmiştir.
2010 senesinde Incheon ve Çin’deki ikinci fabrikasını kurmuştur.
2012 senesinde Incheon TPC Mechatronics ilk fabrikasının operasyonları genişletilmiştir.
2015 senesinde Beijing Tanhay Corporation kurulmuştur.
2016 senesinde 3D Yazıcılar ve 3D Üretim sistemleri üreticisi Stratasys ile ortaklık kurulmuştur.

TPC
DX1_DX20-2
D_C7-1
AMRBR0-1
NRT0
9_DC0-1
Hava-hazirlama-ana-resim-scaled
NFW2-wide-type0
TDM0-1

BSG

bsg-solutions-logo
kuhnke-regulator-50-780-00-80-00
pneumatic-valve-manifold
iso-15552-stainless-steel-pneumatic-cylinder-1

Yıl 1911. Almanya’dan Wilhelm Binder ve iş ortağı Rudolf Moog, W. Binder şirketini kurdu. 1913’te Moog’u satın alır ve daha büyük tesislere taşınır.
1920’de Binder elektromanyetik indüksiyonu şirketinin hassas bileşenleriyle birleştirerek şirketin odağını elektromanyetik olarak değiştirdi.
1938’de uçak hidroliği için devrim niteliğinde bir mıknatıs geliştirilir. İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra, harabe halindeki Binder fabrikasını, şirket tamamen yeniden inşa etmeye yatırım yapar ve ardından 1951’de yeni tesislerine taşınır.
1997’de Binder Group, Hollandalı ‘Schuttersveld N.V. tarafından satın alındı.
1999’da Hahn Magnet satın alındı; Solenoidlerin geliştirilmesi ve üretiminde, özellikle kapı kilitleme ve güvenlik teknolojisinde uzmanlaşmıştır. Şirket 1952’de kurulmuştur.
2000’de Thoma Magnettechnik satın alındı; 1965 yılında Almanya’da kurulan Shift-lock ve tutma solenoidleri şirketi. Şu anda Kendrion’un Donaueschingen’de bulunan Endüstriyel Aktüatörler ve Kontroller biriminin bir parçası.
2001 yılının ortalarında, “Schuttersveld” adı, “Kendrion” olarak yeniden markalandı.
2005’te Kendrion Suzhou satın alındı; hem Otomotiv hem de Endüstriyel segmentler için solenoidler, debriyajlar ve frenler gibi elektromanyetik bileşenlerde uzmanlaşmıştır.
2007’de Linnig Antriebstechnik satın alındı; otobüsler / yolcu otobüsleri için elektromanyetik fan debriyajı konusunda uzmanlaşmış ve 1971 yılında kurulan Alman şirketi, 1978 yılından bu yana, artık Kendrion’un Otomotiv iş biriminin bir parçası olan Markdorf fabrikasında ticari araçların elektromanyetik tahrik uygulamaları için teknolojiler geliştirdi.
2008’de Tri-Tech, LLC’nin satın alındı; Indiana, Mishawaka’da özel elektromanyetik tasarıma odaklanan ABD’deki ilk Kendrion fabrikası.
2010’da Magneta GmbH & Co. KG’nin satın alındı; 2010’dan beri elektromanyetik debriyajlar ve frenler geliştirmeye, üretmeye ve tedarik etmeye devam etmektedir.
2011’de FAS Controls devralındı; ABD’nin Kuzey Karolina eyaletinin Shelby şehrinde bulunan FAS Controls, otomotiv ve kamyon pazarında faaliyet gösteriyor ve basınç anahtarları ve aydınlatma modüllerine ek olarak yüksek kaliteli elektromanyetik valfler tedarik ediyor.
2013’te Kuhnke Automation satın alındı; Kendrion Kuhnke Automation, pnömatik, kontrol teknolojisi ve elektrikli solenoidlerde uzmanlaşmıştır ve merkezi Malente’dedir.
En önemli pazarları, makine ve aparat mühendisliği, medikal ve analiz teknolojisi, uçak iç mekanları, ayrıca güç üretimi ve nakliyedir. Endüstriyel Aktüatörler ve Kontrol, bu özel pazarlar için oldukça yenilikçi ve teknolojik açıdan sofistike ürünlerin geliştirilmesi ve tedarikine odaklanmaktadır.
2020’de INTORQ GmbH & Co. KG’nin satın alındı; INTORQ, son teknoloji yaylı frenlerde bir Alman pazar lideridir. 2005 yılında kurulan şirketin Aerzen (Almanya), Atlanta (ABD), Şangay (Çin) ve Pune (Hindistan) ‘da üretim yerleri bulunmaktadır.

C-JAC

1987
Taiwan’da C-JAC ismiyle faaliyetlerine başlamıştır. Ana ürünleri şok emici, hidrolik hız kontrol cihazı, iki yönlü şok emici ve pilot çek valfleri içermektedir.
1995
Almanya’nın Hannover kentindeki PTC fuarına ilk defa katılmıştır.
1996
Chicago, ABD’deki IFPR fuarına ilk defa katılmıştır.
1997
Japonya’nın Tokyo kentindeki IFPEX fuarına katılmıştır. CHELIC PNÖMATİK EKİPMANLAR ile OEM (Orijinal Ürün Üreticisi) sahibi olmuştur.
1999
ISO9001: 1994 sertifikasını almıştır.
Çin’de Dongguan satış üssünü kurmuştur.
2000
Çin’de Şangay satış üssünü kurmuştur. AIRTAC ile OEM sahibi olmuştur. C-JAC’ın Dongguan fabrikası kuruldu.
2003
Şangay C-JAC faaliyetlerine başlamıştır.
2005
Şangay C-JAC fabrikası kurulmuştur.
2007
Ningbo Ofisi kuruldu. Japon şirketi TSUBAKIEMERSON ile OEM sahibi olmuştur.
2010
Çin’de Qingdao ofisi kuruldu. Direksiyon stabilazörleri, Çin’in yüksek hızlı trenleri tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Japon şirketi NABESEI ile işbirliğine başlandı. Metal Endüstrisi Araştırma ve Geliştirme Merkezi kurulmuştur.
2012
Çin’de Chongqing ofisi kuruldu.
2013
CJAC Suzhou kuruldu.
2015
RoHS sertifikasını aldı.
2017
China Smart Logistics ve Smart Manufacturing Equipment of China’dan Excellent Brand onurunu aldı. Şanghay ofisi kuruldu. Wuxi Ofisi kuruldu.
2018
CCIEA China Chemical Equipment Association’a katıldı. CEA China Elevator Association’a katıldı. ISO 9001: 2015 sertifikasını aldı. Şok Emici, Suzhou Kalite ve Teknik Denetim Kapsamlı Muayene ve Test Merkezi tarafından onaylanmıştır. Çin Depolama ve Dağıtım Birliği’nin bir üyesi oldu.

c-jac-eurotec
AD-adjustable-1
HR-Hydraulic-Speed-Regulator
PC-Pilot-Operated-Check-Valve-1

Inteva

inteva-urotec
v3rh-serie-432_614678300
srk-206-series_617288617
atr-serie-504_615359966

Inteva 1987 yılında kurulmuş olup, uluslararası standartlara uygun olarak iyi performans gösteren Çabuk Bağlantı Elemanları, Vidalı Kaplinler, Küresel Vana ve Çekvalf yelpazesinin üretimine odaklanmıştır.
30 Yıllık tecrübesiyle bu orta ölçekli aile şirketi, İspanya’nın en büyük üreticisidir, dünya çapında 67 ülkeye ihraç edilen çok sayıda uygulama alanı için güvenilir kalitede ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.
Barselona’nın kuzeyinde bulunan 7.500 m2’den fazla alana sahip üretim, montaj tesisi ve depo, % 100 şirket içi tasarlanmış ve üretilmiş ürünlerin merkezidir ve doğru üretimi garanti etmek için tüm süreçleri kontrol altında tutar.
Modern makine parkı, teknoloji, yazılım, personel eğitimleri ve test prosedürlerine sürekli yatırım yapan yüksek vasıflı mühendislik departmanı, değerler yaratırken müşteri memnuniyetini karşılamak için rekabet gücünü koruyan güvenilir ve verimli bir üretim geliştirmektedir.
Inteva’nın başlıca temel ürünleri aşağıdaki gibidir:
Vidalı Kaplinler – Hidrolik aşırı gerilim basıncına dayanacak tasarım.
Çabuk Bağlantı Elemanları – Sıvı uygulamasının bağlantısını kurmak veya bozmak için tasarlanmışlardır.
Küresel Vanalar – BSP, NPTF, Metrik, SAE bağlantıları gibi çok çeşitli dişli küresel vanalar.
Çekvalfler – Sıvı geri basıncının neden olduğu olası hasarı önlemek için tasarlanmışlardır.

NAC

1966’da kurulan Nagahori Industry Co. Ltd., çabuk bağlantı elemanları, darbeli soketler ve tornavida uçlarının lider üreticisidir. “NAC” markalı ürünlerin yüksek kalitesi, uzun yıllara dayanan tecrübesiyle kanıtlanmıştır ve boru bağlantısı veya vida / cıvata sıkma işlerinizi iyileştirecektir.
Çabuk bağlantı elemanları, çeşitli makine ve cihazlarda boru tesisatı için bir baypastır.
Sıvı borularının terminali olarak işlev görür: bağlantı, anahtar, ayırma ve durdurma.
Nagahori’nin yüksek kaliteli çabuk bağlantı elemanları, evlerde, fabrikalarda, inşaatlarda, biyoteknoloji endüstrisinde ve diğer gelişmiş endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

nac
al40-img1
al10-img1
al20-img1

SKP

skp-eurotec-640x371
SAD402-Otomatik-Tahliyeler
skp-filtre
Group-3
SKP-Sartlandirici-ana-Resim

1987 yılında Sunkyung Pneumatics olarak ticari faaliyetlerine başladığından beri, SKP Corporation, otomasyon ekipmanlarının verimli ve güvenli bir şekilde kullanılmasına öncülük eden bir parça olan pnömatik ekipmanların üretimine ve geliştirilmesine odaklanmıştır.
SKP Corporation, mikro ayırıcılar ve filtreler gibi temizlik ekipmanları, hava üniteleri dahil pnömatik aksesuarlar ve solenoid valfler dahil yön kontrolörleri üretmektedir. SKP Corporation, bu tür ürünlerin kullanımını kolaylaştıran ve teşvik eden ürünlerin ve çeşitli aksesuarların sürekli geliştirilmesiyle kaliteyi artırmayı hedefler.
SKP Corporation, ürünleri geliştirmek ve kalitesini artırmak için her zaman her türlü çabayı göstermektedir. SKP, ürün kalitesi bir adım yükseldiğinde müşteri memnuniyetinin bir adım daha yükseldiğini düşünerek daha iyi, daha gelişmiş ve yeni ürünler, kullanışlı ve güvenli ürünler üretmek için durmaksızın araştırma yapmakta ve her türlü çabayı göstermektedir.

EuroTec İletişimBize ulaşabilirsiniz
Sorularınız ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya HesaplarımızTakipte kalın
Güncel içerikler ve gelişmeler ile ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edin.
EuroTec İletişimBize ulaşabilirsiniz
Sorularınız ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya HesaplarımızTakipte kalın
Güncel içerikler ve gelişmeler ile ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.