Pazartesi - Cuma08:00 - 17:30
Cumartesi08:00 - 14.00
Merkez OfisGEPOSB 3.Cd. 34.Sk. No:9 Gebze, Kocaeli
Bizi Takip Edebilirsiniz

Hakkımızda

Proactively fabricate one-to-one materials via effective e-business. Completely synergize scalable e-commerce rather than high standards in e-services. Assertively iterate resource maximizing products after leading-edge intellectual capital.
Increasing value through accounting

1988'den günümüze
değişmeyen kalite

30 yılı aşkın sektör tecrübemiz ve kalitemizle geleceğe güvenle bakıyoruz. Çözüm ortaklarımızla birlikte ve yaptığımız yatırımlarla Türkiye'nin önde gelen şirketlerden biri olmanın gururunu yaşıyoruz.

1988

1988

Grup şirketlerimizin temelini oluşturan, İş-Kur Genel Makine A.Ş, Türkiye’nin en önemli endüstri kenti olan Kocaeli’nin Gebze bölgesinde kurulmuştur.

1997

1997

İş-Kur Genel Makina A.Ş. Altundaş kardeşler tarafından satın alınmıştır. Teknik hırdavat ürünlerinin satışı, pnömatik malzeme satışı ve hortum imalatının yanı sıra grup firmalarımızın mümessili olduğu pnömatik malzeme, endüstriyel bakım ürünleri ve yapıştırıcıların satışını da yapmaktadır.

2001

2001

Grup Şirketlerimizden, Yeni Endüstriyel kurulmuştur. GEPOSB içerisinde kendi binasında hizmet vermektedir.

2003

2003

İş-Kur Genel Makina A.Ş. Şekerpınar Şubemiz, otomotiv parça üreticilerine yönelik bir ihtisas organize sanayi bölgesi olan TOSB’un yanıbaşında kurularak sektördeki öncü firmaların ihtiyaçlarını karşılamak üzere çalışmalarına başlamıştır.

2004

2004

Yatırımlarına devam eden grubumuz, dış ticaret atılımı yaparak diğer bir şirketimiz olan, Eurotec Otomasyon Teknolojileri’ni kurmuştur. Aynı sene içerisinde pnömatik, manyetik ve elektrik ürünler üzerine üretim yapan BSG Kuhnke İtalya’nın distribütörlüğünü almıştır.

2006

2006

Yeni Endüstriyel firmamız, endüstriyel yapıştırıcılar konusunda uzman ABD menşeli Parson Adhesives’in distribütörlüğünü almıştır.

2006

2006

Eurotec Otomasyon Teknolojileri, basınçlı hava hatlarında kullanılan hassas filtreler üzerine üretim yapan Güney Kore menşeli SKP firmasının distribütörlüğü ile otomasyonda kullanılan şok emiciler üreten C-JAC firmasının distribütörlüğünü almıştır.

2007

2007

Alternatif pnömatik ekipmanlarıyla öne çıkan Güney Kore menşeli TPC Mechatronics Corp. firmasının distribütörlüğü Eurotec Otomasyon Teknolojileri tarafından alınmıştır.

2008

2008

Yeni Endüstriyel firmamız, yüksek teknolojili endüstriyel tamir ve bakım ürünleri konusunda uzmanlaşan Fransa menşeli MMCC iBiotec. firmasının distribütörlüğünü almıştır.

2011

2011

Gelişimini hız kesmeden sürdüren grup şirketlerimizden Eurotec Otomasyon Teknolojileri imalata yönelerek GOLDSTONE markası ile ISO 15552 ve kompakt pnömatik silindir üretimine başlamakla beraber teknik destek ve müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretmeye de başlamıştır.

2012

2012

Eurotec Otomasyon Teknolojileri, bulunduğu bölgenin artan ihtiyaçlarına yönelik olarak, Kocaeli-Dilovası bölgesinde, İmes Organize Sanayi Bölgesi şubesini hizmete açmıştır.

2015

2015

Hidrolik bağlantı elemanları, hidrolik çekvalfler ve hidrolik küresel vanaların imalatını yapan 30 yıllık tecrübesiyle İspanya’nın en büyük üreticilerinden olan INTEVA firmasının distribütörlüğü ile pnömatik bağlantı ve torx uçları konusunda 1966 yılından beri çeşitli endüstriler için imalat yapan Japon NAC firmasının distribütörlüğü firmamız Eurotec Otomasyon Teknolojileri tarafından yürütülmektedir.

EuroTec İletişimBize ulaşabilirsiniz
Sorularınız ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya HesaplarımızTakipte kalın
Güncel içerikler ve gelişmeler ile ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edin.
EuroTec İletişimBize ulaşabilirsiniz
Sorularınız ve çözümlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sosyal Medya HesaplarımızTakipte kalın
Güncel içerikler ve gelişmeler ile ilgili sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.

Copyright by RD Medya. All rights reserved.